Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

zomerVISkaravaan in Raalte

Maandag, 3 augustus 2020

Op woensdag 12 augustus komt de zomerVISkaravaan in Drostenkamp. Dit is voor kinderen t/m 14 jaar. Je mag dan heerlijk vissen onder begeleiding van Sportvisserij Nederland. Je leert hoe je goed kunt vissen, welk aas je kunt gebruiken, hoe je moet peilen en nog veel meer. We starten om 10 uur en het is om 15.30 uur afgelopen. Drinken is aanwezig, maar je moet zelf wel een lunchpakket meenemen. Je mag je eigen hengel meenemen, maar het hoeft niet. MELD JE AAN OP STEKKIE.NL , (klik op de foto van zomerviskaravaan , Daar meld je je aan). Tot dan!