Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Regels omtrend parkeren en nachtvissen

Vrijdag, 24 april 2020

De laatste maanden hebben we geconstateerd dat er regelmatig voertuigen aan de waterkant worden geparkeerd op het openbare groen.

Dit gebeurd met name langs de vijvers in Raalte Noord. Graag willen we jullie erop wijzen dat dit absoluut niet is toegestaan. Deze regel geldt ook voor alle soorten aanhangers, al dan niet losgekoppeld van het voertuig. Fietskarren zijn wel toegestaan.

Voor de Drostenkampvijvers geldt een algeheel verbod voor auto's in het park!

Met betrekking tot het nachtvissen geldt voor Drostenkamp ook een algeheel verbod. Voor de vijvers in Raalte Noord is nachtvissen toegestaan in de maanden Juni, Juli, Augustus en September. Deze laatste maand is dit jaar aan de nachtviskalender toegevoegd.

Voor de algemene visregels klikt u hier.

Inmiddels hangen om de vijver in Raalte Noord een 4-tal borden, waardoor men op het bovenstaande wordt gewezen.We hebben met de handhavende instanties afgesproken dat hier de komende tijd scherp op gecontroleerd wordt.

Houd u aan de regels. Bij overtreding volgt een proces verbaal en/of de inbeslagname van uw visdocumenten.

Bestuur HSV Raalte